I. SINIF – II. SINIF DERS PROGRAMI
GÜNLER | SAAT | I. SINIF | II. SINIF | |||||
PAZARTESİ | 1 | 08.30−09.15 | ||||||
2 | 09.25−10.10 | |||||||
3 | 10.20−11.05 | ATA1001 ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILÂP TARİHİ I G.Karacaer Çakır |
İÇM2531 GÖRSEL DÜŞÜNME YÖNTEMİ OLARAK ESKİZ (A-SD) D.Dokgöz |
|||||
4 | 11.15−12.00 | |||||||
5 | 13.00−13.45 | |||||||
6 | 13.55−14.40 | |||||||
7 | 14.50−15.35 | |||||||
8 | 15.45−16.30 | |||||||
SALI | 1 | 08.30−09.15 | İÇM1501 TEMEL TASARIM E. Kayın, E.O.Diktaş |
İÇM1502 İÇ MİMARLIK TASARIMINA GİRİŞ E. Kayın, E.O.Diktaş |
YDİ1007 YABANCI DİL I Gözde DİLŞAT |
İÇM2501 İÇ MİMARLIK TASARIMI I E. Kayın, E.O.Diktaş |
İÇM2502 İÇ MİMARLIK TASARIMI II E. Kayın, E.O.Diktaş |
|
2 | 09.25−10.10 | |||||||
3 | 10.20−11.05 | |||||||
4 | 11.15−12.00 | |||||||
5 | 13.00−13.45 | İÇM1501 TEMEL TASARIM E. Kayın, E.O.Diktaş |
İÇM1502 İÇ MİMARLIK TASARIMINA GİRİŞ E. Kayın, E.O.Diktaş |
İÇM2501 İÇ MİMARLIK TASARIMI I E. Kayın, E.O.Diktaş |
İÇM2502 İÇ MİMARLIK TASARIMI II E. Kayın, E.O.Diktaş |
|||
6 | 13.55−14.40 | |||||||
7 | 14.50−15.35 | |||||||
8 | 15.45−16.30 | |||||||
ÇARŞAMBA | 1 | 08.30−09.15 | İÇM 1503 (MİM 1505) GRAFİK İLETİŞİM D.Güner, R.Zengel, İ.Doğrusoy, Ö.Arıtan, B.G.Taşçı, H.Begeç E.Güller, E.Yıldırım |
|||||
2 | 09.25−10.10 | |||||||
3 | 10.20−11.05 | |||||||
4 | 11.15−12.00 | |||||||
5 | 13.00−13.45 | İÇM 2902 (MİM 2901) MEKANIN TEMEL BİLEŞENLERİ D.Dokgöz, D.Altun, İ.Uzun, F.Hacıalibeyoğlu, D.Lökçe |
||||||
6 | 13.55−14.40 | |||||||
7 | 14.50−15.35 | |||||||
8 | 15.45−16.30 | |||||||
PERŞEMBE | 1 | 08.30−09.15 | İÇM2601 (MİM 1601) YAPIM BİLGİSİNE GİRİŞ I Y.K.Aktuğlu, M.Altın, A.V.Orhon, Ö.Y.Karaman, F.H.Halıcıoğlu, N.Güzel, A.Tokuç, A.Sönmez, K.Savaşır A.Şenel Solmaz |
|||||
2 | 09.25−10.10 | |||||||
3 | 10.20−11.05 | |||||||
4 | 11.15−12.00 | |||||||
5 | 13.00−13.45 | İÇM2613 YAPI MALZEMESİ II Y.K.Aktuğlu |
||||||
6 | 13.55−14.40 | |||||||
7 | 14.50−15.35 | |||||||
8 | 15.45−16.30 | |||||||
CUMA | 1 | 08.30−09.15 | İÇM1511 İÇ MİMARLIĞA GİRİŞ I 1.Şube R.Zengel |
|||||
2 | 09.25−10.10 | |||||||
3 | 10.20−11.05 | İÇM1511 İÇ MİMARLIĞA GİRİŞ I 2.Şube İ.Uzun |
İÇM2535 DİJİTAL ORTAMDA GRAFİK SUNUM TEKNİKLERİ E.Yıldırım |
|||||
4 | 11.15−12.00 | |||||||
5 | 13.00−13.45 | İÇM1011 (MİM 1013) MATEMATİK A.Tokuç |
İÇM2521 MİMARİ İLETİŞİM T. R.Zengel, Ö.Arıtan |
İÇM2525 MAKET YAPIM TEKNİKLERİ (A-SD) K.Savaşır |
||||
6 | 13.55−14.40 | |||||||
7 | 14.50−15.35 | İÇM2523 SANAT TARİHİ Ö.Arıtan |
||||||
8 | 15.45−16.30 |
III. SINIF – IV. SINIF DERS PROGRAMI
GÜNLER | SAAT | III. SINIF | IV. SINIF | |||||
PAZARTESİ | 1 | 08.30−09.15 | İÇM3601 İNCE YAPI Y.K.Aktuğlu, M.Altın, A.V.Orhon, Ö.Y.Karaman, F.H.Halıcıoğlu, N.Güzel, A.Tokuç, A.Sönmez, K.Savaşır, A.Şenel Solmaz |
|||||
2 | 09.25−10.10 | |||||||
3 | 10.20−11.05 | |||||||
4 | 11.15−12.00 | |||||||
5 | 13.00−13.45 | İÇM 4725 İZMİR TARİHİ ÇEVRE DOKU ARŞ. (C-SD) E.E.A.Levi |
İÇM4727 GEL. ANADOLU KONUT KÜLTÜRÜ H.Akkurt |
|||||
6 | 13.55−14.40 | |||||||
7 | 14.50−15.35 |
İÇM 3733 ARKEO. MİRAS VE KORUMA (C-SD) |
İÇM 3633 FİZİKSEL ÇEVREDE GÜRÜLTÜ KONTROLÜ Ö.Y.Karaman |
İÇM 3725 TARİHSEL MEKAN OKUMA (C-SD) E.E.A.Levi |
İÇM4621 BİNA VE TASARIM EKONOMİSİ (B-SD) A.Sönmez |
|||
8 | 15.45−16.30 | |||||||
SALI | 1 | 08.30−09.15 | İÇM3501 İÇ MİMARLIK TASARIMI III E. Kayın, E.O.Diktaş |
İÇM3502 İÇ MİMARLIK TASARIMI IV E. Kayın, E.O.Diktaş |
İÇM4501 İÇ MİMARLIK TASARIMI V E. Kayın, E.O.Diktaş |
İÇM4502 İÇ MİMARLIK TASARIMI VI E. Kayın, E.O.Diktaş |
||
2 | 09.25−10.10 | |||||||
3 | 10.20−11.05 | |||||||
4 | 11.15−12.00 | |||||||
5 | 13.00−13.45 | İÇM3501 İÇ MİMARLIK TASARIMI III E. Kayın, E.O.Diktaş |
İÇM3502 İÇ MİMARLIK TASARIMI IV E. Kayın, E.O.Diktaş |
İÇM4501 İÇ MİMARLIK TASARIMI V E. Kayın, E.O.Diktaş |
İÇM4502 İÇ MİMARLIK TASARIMI VI E. Kayın, E.O.Diktaş |
|||
6 | 13.55−14.40 | |||||||
7 | 14.50−15.35 | |||||||
8 | 15.45−16.30 | |||||||
ÇARŞAMBA | 1 | 08.30−09.15 | İÇM 3637 BİNA TEKNİK DONANIMI A.Sönmez |
İÇM 4625 GÜNEŞ ENERJİSİ VE MİMARİDE KULLANIMI (B-SD) M.Altın |
||||
2 | 09.25−10.10 | |||||||
3 | 10.20−11.05 | TDL1002 TÜRK DİLİ I R.Eryılmaz |
||||||
4 | 11.15−12.00 | |||||||
5 | 13.00−13.45 | İÇM3538 EKOLOJİK MİMARLIK (A-SD) İ.Doğrusoy |
İÇM3628 TAK. YIĞMA YAPILAR (B-SD) V.Orhon |
İÇM3731 HALK MİM. VE SOMUT OLMY. KÜLT. MİRAS (C-SD) N.Köşklük |
||||
6 | 13.55−14.40 | |||||||
7 | 14.50−15.35 | İÇM3623 TAŞIYICI SİSTEM VE KUBBELER (B-SD) M.Altın |
İÇM4623 MİMARLIKTA STRÜKTÜR-MALZEME-TEKNOLOJİ İLİŞKİSİ (B-SD) H.Halıcıoğlu |
|||||
8 | 15.45−16.30 | |||||||
PERŞEMBE | 1 | 08.30−09.15 | İÇM4527 MİMARİ ÇEVRE DÜZENLEMESİ Doç.Dr.İ.U |
İÇM4721 ESKİ YAPILAR YENİ İŞLEVLER (C-SD) E.E.A.Levi |
||||
2 | 09.25−10.10 | |||||||
3 | 10.20−11.05 | İÇM4530 MİMARLIK VE MODA (A-SD) D.Lökçe, İ.Uzun |
||||||
4 | 11.15−12.00 | |||||||
5 | 13.00−13.45 | İÇM 4526 SİNEMA VE MİMARLIK (A-SD) D.Lökçe |
||||||
6 | 13.55−14.40 | |||||||
7 | 14.50−15.35 | İÇM4637 ÇELİK MALZEME İLE KONUT YAPIMI (B-SD) Y.K.Aktuğlu |
||||||
8 | 15.45−16.30 | |||||||
CUMA | 1 | 08.30-09.15 | ||||||
2 | 09.25-10.10 | |||||||
3 | 10.20-11.05 | İÇM3721 TARİHİ DOKUDA YENİ YAPI TAS. (C-SD) M.Karatosun |
||||||
4 | 11.15-12.00 | |||||||
5 | 13.00-13.45 | |||||||
6 | 13.55-14.40 | |||||||
7 | 14.50-15.35 | İÇM 3811 (MİM 2811) MİMARLIK TARİHİNE GİRİŞ H.İ.Alpaslan |
||||||
8 | 15.45-16.30 |
Tablonun PDF hali için tıklayınız